Přeskočit na obsah

Happy Dog Show

Výstavy HAPPY DOG SHOW

Od roku 2014 pořádáme nadační výstavy / psí dny pod názvem Happy Dog Show. Vznikl ze studentského maturitního projektu a již tento rok organizujeme 6. ročník.

A o co na akcích Happy Dog Show jde?

Jedná se o výstavu pro všechny psy, ať už s průkazem původu či bez. Posuzování probíhá jako na klasické psí výstavě. Pejskové se předvádí v pohybu (v klusu) a ve výstavním postoji. Nechybí ani prohlídka zubů a prohmatání. Posuzují zkušení chovatelé pro danou FCI, nikoliv oficiální rozhodčí.

Naše psí akce není organizovaná pod záštitou ČMKU. Jak se psi hodnotí?

  • Voříšci: především charisma a originální vzhled, souhra majitele se psem, povaha. Důležitá je také celková kondice psa! Pes nesmí být bázlivý a agresivní.
  • Plemena: předvedení pejska v kruhu (pohyb, postoj), souhra a spolupráce majitele se psem, povaha. Důležitá je také celková kondice psa! Pes nesmí být bázlivý a agresivní.

Na Happy Dog Show platí pravidlo, že i snaha se cení! Naše akce je pořádaná především z důvodu podpory pejsků bez domova. Chceme, aby si tento den užil každý a nikdo se nestresoval.

Nejen výstava, ale i veselý psí den

Happy Dog Show není jen výstava, ale plno doprovodných akcí, soutěží a zábavy pro celou rodinu. Během vystavování se návštěvníci mohou setkat např. s Tlapkiádou, Hafbolou, Dog Biatlonem, Fotosoutěží a také mohou navštívit stánky našich partnerů či se občerstvit.

Tlapkiáda

Sranda závod, který najedete pouze na akcích Happy Dog Show. Díky důmyslně vymyšleným stanovištím a atrakcím si užije zábavu jak Váš pes, tak i Vy. Pes a psovod všechna stanoviště, kde obdržíte razítko a body do daného okénka. Vyplněnou kartu pak odevzdáte na přejímce, kde se překontrolují celkové body. Letos máme Tlapkiádu rozdělenou podle věku a zda je pejsek plemeno či voříšek.

Partneři Tlapkiády mohou mít u všech stanovišť své logo, také na hrací kartě a mohou soutěž může nést název firmy (např. Happy Tail Tlapkiáda)


Hafbola

Klasická tombola o věcné ceny. Návštěvníci akce si mohou během dne zakoupit lístky, které jsou pak v druhé polovině výstavy vylosovány moderátorem akce. Moderátor/ka upozorňuje několikrát na výhry od partnerů. Sponzoři Hafboly mohou do soutěže darovat věcné dary nebo finanční prostředky, za které budou nakoupeny ceny pro výherce. Losuje se zhruba  výher během jednoho vstupu (cca v 15:00)

A proč to všechno děláme?

Rádi pomáháme tam, kde je to potřeba. Celá akce / výstava má za cíl pomoci pejskům bez domova. Ročně jsou stovky psů odloženi do útulků a sami útulky mají mnohdy problém chlupáče umístit. Snažíme se, abychom jim tento těžký život bez rodiny a lásky mohli alespoň trochu zlepšit a proto jim z výtěžku akce kupujeme kvalitní super prémiové krmivo Sam´s Field od společnosti JK Animals.

Z Happy Dog Show jsme tak schopni nakoupit stovky kilogramů krmiva, které pak buď pomocí přepravních společnosti a nebo i na vlastní náklady dovážíme do útulků. Z každého ročníku tak můžeme nakoupit třeba i 1 tunu granulí, kterou pak rozdělíme tak, jak to útulky potřebují. Naším cílem je, aby toto číslo bylo ještě o něco vyšší a mohli jsme tak bořit rekordy ve hmotnosti psího krmení.

 

       


Jelikož se snažíme maximálně pomáhat, spolupracujeme i s projektem Click & Feed. Unikátní projekt, pomocí něhož může uživatel pouhým jedním klikem naplnit misku. Vše je zdarma, bez registrace. Díky tomu projektu pomáháme např. zdravotně znevýhodněným lidem, kteří mají pejsky v dočasných péčích a není v jejich finančních možnostech jim zajistit potřebnou pomoc.

 

 

 


Chcete být součástí projektu?

  • oslovte až 1500 návštěvníků akce v Praze (cílová skupina majitelé psů, rodiny s dětmi)
  • ať už jste začínající nebo rozjetý projekt, získáte si nové zákazníky
  • předveďte návštěvníkům své produkty naživo – areál Happy Dog Show disponuje připojením na el. energii
  • nasbírejte si nové kontakty, ať už se zákazníky nebo ostatními partnery
  • staňte se ikonou pomoci psům bez domova
  • dostaňte se do podvědomí díky outdoorovým reklamám, tiskovin a internetové reklamě na Instagramu nebo Facebooku

Kontaktujte nás!